SKJS Głuchołazy

SKJS Głuchołazy

2022-07-28 Wyłączono przez admin

Planowany pierwotnie w kalendarzu lipcowy termin SKJS Głuchołazy uległ przesunięciu na 20-21 sierpnia 2022 r. Dodatkowo impreza została włączona do kalendarza Rajdowego Samochodowego Pucharu Śląska jako 4. runda (Dodatkowa runda w cyklu SKJS – RSPŚl).

Natomiast jeśli chodzi o Opolski Samochodowy Puchar Rajdowy, w zakładce WYNIKI wrzucona została klasyfikacja po dwóch rundach.

SKJS Głuchołazy o Puchar Burmistrza Głuchołaz rozpocznie się w sobotę 20.08.2022 r. o godz. 18:00 oficjalnym startem na Rynku w Głuchołazach, skąd załogi wyruszą na 1,5-kilometrowy „Prolog” w Jarnołtówku.

W niedzielę 21.08.2022 r. natomiast czekają na uczestników 2 próby sprawnościowe o nawierzchni asfaltowej, o długości 3 km i 4,2 km, przejeżdżane 3-krotnie. Całkowita trasa imprezy będzie wynosiła niespełna 100 km, w tym 21,6 km prób.

Zgłoszenia przez aplikację Rally Control, formularz zgłoszeniowy zawiera zarówno klasy OSPR, jak i RSPŚl. Niestety załogi startujące w obu cyklach mogą zgłosić się tylko do jednej klasy, do odpowiedniej w drugim cyklu zostaną dopisane. Zwracamy uwagę na to, że zgłoszenie do obu cykli (OSPR i RSPŚl), zgodnie z regulaminem skutkuje zwiększoną o 100 zł kwotą wpisowego. Prosimy o wpisanie wyboru w tytule przelewu.

Pierwszy termin zgłoszeń: 3 sierpień
Drugi termin zgłoszeń: 8 sierpień
Trzeci termin zgłoszeń: 12 sierpień

Zgłoszenia:
https://login.rallycontrol.app lub w aplikacji Rally Control

Regulamin uzupełniający SKJS Głuchołazy