Rajd NYSKI 800-Lecia Miasta

Rajd NYSKI 800-Lecia Miasta

2023-03-22 Wyłączono przez admin

nysa.eu


W sezonie 2023 rajd będzie 1. rundą Rajdowych Mistrzostw Południa (RO), 1. rundą Rajdowych Mistrzostwa Opolszczyzny (RO), 2. rundą Opolskiego Samochodowego Pucharu Rajdowego (SKJS) i 1. rundą Rajdowego Samochodowego Pucharu Śląska (SKJS). W tym roku Organizator – Automaster Klub przygotował dla zawodników 47,64 km odcinków specjalnych (RO) i 25km prób sprawnościowych (SKJS) o nawierzchni wyłącznie asfaltowej.


Gmina Nysa to główny sponsor i partner imprezy. To dzięki uprzejmości Władz Gminy Nysa kolejny rok możemy organizować to wydarzenie. W tym roku Gmina obchodzi 800-lecie lokacji Miasta co jest dla nas jeszcze większym wyzwaniem, do tego aby nasza impreza była wydarzeniem wyjątkowym na mapie obchodów 800-lecia Miasta. Dziękujemy Władzom Gminy za zaufanie i obiecujemy, że tegoroczna edycja rajdu będzie wydarzeniem wyjątkowym.